Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. maj
17:30
Sønderris SK (1)
Hjerting IF (1)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Sønderris SK (2)
Hjerting IF (2)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Hjerting IF (1)
Sønderris SK (2)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Hjerting IF (2)
Sønderris SK (1)
Intro til 5:5 U7 Drenge 22. maj Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:00
Sønderris SK (2)
Esbjerg IF 92
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:00
Sønderris SK
Oversidder
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Sønderris SK
Ribe BK
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Sønderris SK
Tarp B
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Sønderris SK
Varde IF
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 842
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Sønderris SK (2)
Bramming B (1)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Sønderris SK (1)
Outrup B
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sønderris SK
Esbjerg fB
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sønderris SK
Varde IF
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sønderris SK
Bramming B
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Sønderris SK
Oversidder
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Sønderris SK
Ribe BK
U11 Piger A/B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:15
Sønderris SK
BV Oksbøl
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 330
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:00
Sønderris SK (U8 Piger) (3)
Sønderris SK (1)
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Sønderris SK
Team BFO
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:15
Sønderris SK
Tarp B
U12 Piger 2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 361
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Sønderris SK
Fuglsang IF
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Sønderris SK
Bramming B
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 306
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Sønderris SK (1)
Glejbjerg SF (2)
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Sønderris SK
Ølgod IF
U12 Drenge C2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 352
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Sønderris SK
Spangsbjerg IF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Sønderris SK
Bramming B (2)
U8 Piger (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Sønderris SK
Varde IF (1)
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:30
Sønderris SK
Hjerting IF (2)
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Sønderris SK
BK-06 Esbjerg
Esbjerg Old Boys Turnering af 1972 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:00
Sønderris SK
Næsbjerg RUI
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Sønderris SK (1)
Sædding/G IF (1)
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Sønderris SK (1)
Janderup FS
U8 Drenge C1 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 112
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Sønderris SK
Sædding/G IF
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 123
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Sønderris SK
Vejrup IF
U9 Drenge C1 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Sønderris SK
Tjæreborg IF
U9 Piger (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 158
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Sønderris SK
Oversidder
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Sønderris SK
Hjerting IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Sønderris SK
Mejrup GU
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 842
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Sønderris SK
Esbjerg fB
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 344
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Sønderris SK
Helle FC
U12 Piger 2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 361
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Sønderris SK
GSF/HFB
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Sønderris SK
Esbjerg fB
Intro til 8:8 U10 Drenge A (12. juni) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Sønderris SK
Bramming B
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 344
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:10
Esbjerg fB
Varde IF
Intro til 8:8 U10 Drenge A (12. juni) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:50
Varde IF
Sønderris SK
Intro til 8:8 U10 Drenge A (12. juni) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Sønderris SK
Esbjerg fB
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 90
|
|||||||||||||||||||
17. jun
17:30
Sønderris SK
Hjerting IF
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 330
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:15
Sønderris SK
Tarp B
U11 Drenge A2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 306
|